עורך דין תביעות סיעוד

מה זה עורך דין תביעות סיעוד?

כאשר אנשים הופכים לסיעודיים לעיתים צריכים להשתמש בשירותי עורך דין תביעות סיעוד, לצד הכאב והקושי באיבוד היכולות הבסיסיות והעצמאות, ישנה לעיתים הידרדרות כלכלית חדה וקשה. זאת מפני שבד בבד עם אבדן כושר העבודה שלהם הם נאלצים להתמודד עם עלויות גבוהות של טיפולים רפואיים, שיקום, ועזרה סיעודית בתשלום. למזלנו, הביטוח הסיעודי שם כדי להציל אותנו מהידרדרות לפת לחם.

האמנם?

הביטוח הסיעודי נועד להציל אנשים שהפכו לסיעודיים, אולם הוא לא תמיד שמח לשלם את חובו. כ-30% (!) מתביעות הביטוח הסיעודי המוגשות לחברות הביטוח- נדחות על הסף. המשמעות היא שיש אנשים רבים ששילמו במשך שנים רבות סכומי כסף גבוהים כדי להנות מכיסוי ביטוחי בעת צרה- אך כשהם נזקקים לעזרה, חברת הביטוח נעלמת ומסרבת לשלם בתואנות שווא.

מה עושים במצב כזה?

אם הפכתם לסיעודיים וחברת הביטוח מסרבת לשלם את חלקכם- זה הזמן לפנות לעורך דין תביעות סיעוד.

עורך דין תביעות סיעוד מתמחה בייצוג מבוטחים אל מול חברות הביטוח במטרה להבטיח את זכויותיהם. הוא יכול לטעון עבורכם בבקשה לקבל שני סוגי פיצויים עיקריים: פיצויי שיפוי (כיסוי הוצאות) וקצבאות סיעודיות. פנו עוד היום לעורך דין אמיר עזר >>

פיצויי שיפוי 

הביטוח הסיעודי הבסיסי ביותר כולל כיסוי הוצאות כגון הוצאות רפואיות, מימון עזרה סיעודית, מימון טיפולים משקמים ועוד. תשלומים אלה הם קריטיים לצורך שמירה על איכות חיים מינימלית של המבוטח. ניתן לדרוש פיצויי שיפוי כנגד קבלות מחברת ביטוח אחת בלבד (גם אם אתם מכוסים בשתי פוליסות ביטוח בו זמנית).

פיצויים כספיים

לפיצויים אלה זכאים אנשים שהצטרפו לפוליסה המציעה פיצוי כלכלי במקרה של הידרדרות למצב סיעודי. כספי הפיצוי יכולים להתקבל כסכום חד פעמי או כקצבה חודשית. ניתן לדרוש את הפיצוי מכל חברת ביטוח בה רכשתם פוליסת ביטוח סיעודי.

תפקידו של עורך דין תביעות סיעוד

עורך דין תביעות סיעוד יעשה ככל שביכולתו כדי להוכיח שאתם:

א. אכן סיעודיים

ב. לא הסתרתם מידע רפואי חשוב בעת ההצטרפות לביטוח הסיעודי

ג. זכאים לפיצויים כספיים מחברת הביטוח  

משרד עו”ד אמיר עזר הינו משרד ותיק בעל ניסיון רב בעולמות מגוונים של החוק, כולל חוק הירושות, נדל”ן וביטוח. וייצג מקרים שונים כעורך דין מעמד אישי, עורך דין נזקי רכוש , עורך דין נזקי גוף ועוד.

לעו”ד אמיר ניסיון של למעלה מ-15 שנים כעורך דין ביטוח ומספר רב של ניצחונות מול חברות הביטוח. פנו עוד היום לייעוץ טלפוני חינם>>

לקביעת פגישת
ייעוץ ללא תשלום