עורך דין נזקי רכוש

עורך דין נזקי רכוש

נשתמש בשירותו של עורך דין נזקי רכוש בכמה מקרים. נזקי רכוש הם נזקים הנגרמים לרכוש פיזי יקר ערך (דירה, מכונית, סחורה וכו’).  במידה ורכוש זה היה מכוסה בפוליסת ביטוח כגון ביטוח דירה, ביטוח מקיף לרכב או ביטוח עסק, ייתכן והמובטח זכאי לפיצויים כספיים בשווי הנע בין כמה עשרות אלפים עד מליוני שקלים.

סוגי נזקי רכוש

עורך דין נזקי רכוש יעזור לכם להשיג את מלוא הפיצויים שמגיעים לכם.

נזקים למבנה הבית

נזקים לבית כוללים בעיקר ליקויי בנייה ונזקי אש ומים. אש ומים יכולים להזיק לבית בהיקף נרחב, והתיקונים עלולים להגיע לכדי עשרות/ מאות אלפי שקלים. נזקים אלה יכולים להיגרם לרצפות, לקירות, לתשתיות הבית ועוד. תיקוני נזקי אש ומים יכולים להיות תיקונים יקרים ומורכבים הדורשים הוצאות כלכליות כבדות וזמני שיפוץ ארוכים.

חברות הביטוח מצאו כל מיני דרכים רבות להתחמק מתשלום מלא על נזקי בית. טריק אהוב שלהם הוא לשלם סכום כסף קטן (אלפי שקלים בודדים) ולהחתים את המקבל על חוזה בו הוא מבטיח לא לתבוע את חברת הביטוח על נזקים נוספים.

אל תפלו לטריק הזה, לעולם אל תסכימו לחתום על הסכם שמונע מכם לתבוע את חברת הביטוח מבלי להתייעץ עם עורך דין ביטוח או עורך דין נזקי רכוש ושמאי מטעמכם.

נזקים/ גניבת רכוש

נזקים לחפצים בבית קורים במקרה פריצה או בעקבות נזקי אש או מים. אנשים המכוסים בפוליסות ביטוח דירה או תכולת דירה/ עסק זכאים לפיצויים על רכוש שנגנב או ניזוק.

היזהרו לא לחתום על אף מסמך של חברת הביטוח שפוטר אותם מתשלום מלא של הנזקים שקרו לכם, ופנו בהקדם לעורך דין נזקי רכוש אם חברות הביטוח דורשות שתחתמו על מסמך כזה.

עורך דין נזקי רכוש יעזור לכם להשג את מלוא סכומי הפיוצויים להם אתם זכאים. 

פרצו אליכם הביתה? פגעו לכם בחוק הגנת הפרטיות? סובלים מנזקים אחרים לרכוש שלכם? צרו קשר עוד היום עם עורך דין נזקי רכוש מומחה>>  משרד עורכי דין אמיר עזר

תאונה/ גניבת רכב

רכב הניזוק בתאונה או במהלך ניסיון פריצה, ולחלופין רכב שנגנב – יכול לזכות את בעליו בכספי פיצויים.

אם סבלתם מתאונה קשה פנו לעורך דין נזקי גוף אבל אם רכבכם נגנב, שמרו את כל הקבלות הרלוונטיות ופנו לעורך דין נזקי רכוש בהקדם. עורך דין נזקי רכוש יעניק לכם הדרכה מלאה על שלבי הגשת התביעה לחברת הביטוח, כולל הגשת תצהיר על תלונה במשטרה והוכחת נזק. 

משרד עו”ד אמיר עזר הינו משרד ותיק בעל ניסיון רב בעולמות מגוונים של החוק, כולל חוק הירושות, נדל”ן וביטוח. וייצג מקרים שונים כעורך דין מעמד אישי, עורך דין נזקי רכוש , עורך דין נזקי גוף ועוד.

לעו”ד אמיר ניסיון של למעלה מ-15 שנים כעורך דין ביטוח ומספר רב של ניצחונות מול חברות הביטוח. פנו עוד היום לייעוץ טלפוני חינם>>

לקביעת פגישת
ייעוץ ללא תשלום