עורך דין ביטוח

זקוקים לייצוג בתביעת ביטוח?
הגעתם למקום הנכון!

לאורך השנים צבר משרדנו ניסיון רב בדיני ביטוח, והתמקצע בסוגיות משפטיות ייחודיות לענף זה. 

הצוות שלנו מתמחה בייצוג חברות ביטוח, לקוחות סוכני ביטוח ולקוחות פרטיים. אנו משתמשים בידע ובהיכרות שהקנתה לנו העבודה עם חברות הביטוח ולקוחותיהם כדי לתת מענה הוליסטי תוך הבנה של שני הצדדים.

עורך דין ביטוח

מתי תדעו שהגיע הזמן לפנות לעורך דין ביטוח?

ברבות השנים, המשרד שלנו נאבק אל מול מרבית חברות הביטוח הגדולות במשק, הן במסגרת ייצוג חברות ביטוח והן במסגרת ייצוג מבוטחים. אנו מכירים את שיטות העבודה של מרבית חברות הביטוח ויודעים כיצד להפעיל כלים משפטיים אפקטיביים להשגת ניצחון בבית המשפט.

ייצוג בתביעות ביטוח דורש עבודה קשה, היכרות עמוקה עם החוק והפסיקה, יכולת טעינת טיעונים ומעל הכל- היכרות אינטימית עם שיטות העבודה של חברות הביטוח השונות. חשוב להכיר את הטכניקות השונות של חברות הביטוח כדי להצליח לגבור על טיעוניהם ולדעת לחזות אותם מראש. 

אם אתם לקוחות פרטיים הנמצאים בתהליך הגשת תביעת ביטוח ומרגישים שחברת הביטוח מתחמקת מכם, או אם לחלופין חברת הביטוח מתעקשת על תשלום נמוך תוך שהיא דוחקת בכם לחתום על מסמך ויתור זכויות תביעה- פנו אלינו במהירות האפשרית לקבלת ייעוץ משפטי וייצוג בתביעה.

לקביעת פגישת
ייעוץ עם עורך דין ביטוח ללא תשלום

ייצוג חברות ביטוח

נוסף על עבודתנו בייצוג לקוחות פרטיים וסוכני ביטוח, אנו מספקים שירותי ייצוג בבית המשפט לחברות ביטוח במגוון תחומי ביטוח ובהם ביטוח רכב, ביטוח מבנה, ליקווי בנייה, ביטוח תכולה, ביטוח נזקי גוף ועוד. 

במשך השנים טיפלנו במאות תיקים במסגרת ייצוג חברות ביטוח.

עורך דין תביעות ביטוח
עורך דין תביעות ביטוח

למה חשוב לבחור עורך דין ביטוח מנוסה?

חברות ביטוח מכירות היטב את הנפשות הפועלות בתחום הביטוח, ומתנהלות באופן שונה אל מול עורכי דין ותיקים למודי קרבות לעומת עורכי דין בתחילת דרכם. עם מאות ניצחונות ברזומה, שמו של משרד עו”ד אמיר עזר הולך לפניו. שימוש בשירותיו של עו”ד עזר ושותפיו מבטיחים לכם את הסיכוי הגבוה ביותר לזכות בתביעה הביטוחית שלכם.

למשרד עו”ד אמיר עזר ניסיון של למעלה מ-15 שנים ומספר רב של ניצחונות מול חברות הביטוח.

איך בוחרים עורך דין תביעות ביטוח

ישנם שני סוגים של נצחונות בתביעות ביטוח: תשלום פיצוי במסגרת הסדר מחוץ לבית המשפט, וניצחון משפטי הכופה תשלום על חברת הביטוח. כמובן שיש יתרונות וחסרונות לכל ניצחון.

במסגרת פשרה מחוץ לבית המשפט, אתם נהנים מתשלום מהיר ובטוח- אך לרוב נמוך יותר מהתשלום המלא לו תהיו זכאים לו תזכו במשפט. ניצחון משפטי לעומת זאת דורש לפעמים שנים של דיונים משפטיים מורכבים, הוכחות, עדויות מומחים ועוד. 

הליך כזה יכול להיות יקר, ממושך וארוך- אולם עם עורך דין ביטוח בעל ניסיון ותושייה שיודע לזהות קייס מנצח בקלות- תוכלו להנות מפיצויים מלאים עפ”י חוק.

בחירת עורך דין תביעות ביטוח צריכה להיעשות באמצעות בחינת הרקורד המשפטי של עורך הדין. יודעי דבר מספרים שחברות ביטוח מתנהלות באופן שונה מול עורך דין ביטוח מוכר בתחום בעל היסטוריה של כמה ניצחונות אל מול חברות הביטוח לעומת עורכי דין חסרי ניסיון.

תביעות ביטוח
לקביעת פגישת
ייעוץ עם עורך דין ביטוח ללא תשלום
דיני חוזים

תהליך הגשת תביעת ביטוח

במידה וחברת הביטוח מסרבת לשלם, ויש יסוד להאמין שאתם זכאים לפיצויים, אנו נשלח מכתב אזהרה עם פרטי המקרה ודרישה לתשלום מיידי של הסכום המבוקש. ייתכן וזה יספיק ע”מ לשכנע את חברת הביטוח להעביר אליכם את הפיצויים המגיעים לכם. אולם במידה והם עדיין מסרבים לשלם, לא יהיה מנוס מהגשת תביעה בבית משפט. 

אנו מתכוננים היטב לשלב הגשת התביעה באמצעות מחקר רחב היקף על תביעות ביטוח דומות ואיסוף ראיות לחיזוק הטענות שלנו. בין הראיות שנחפש: חוו”ד מומחים על עלות הנזק, תיעוד של המקרה הביטוחי מכמה שיותר מקורות רשמיים (משטרה, בתי חולים וכו’) ועוד מסמכים נוספים המחזקים את טענות התביעה.

למשרד עו”ד אמיר עזר ניסיון של למעלה מ-15 שנים ומספר רב של ניצחונות מול חברות הביטוח.

עורך דין נזקי גוף

נזקי גוף יכולים לקרות במגוון סיטואציות ומקומות: תאונות עבודה, תאונות דרכים, רשלנות רפואית, פשעים אלימים, ועוד.

במידה ואתם מכוסים בביטוח כגון ביטוח סיעודי, ביטוח רכב, ביטוח בריאות פרטי או ביטוח אובדן כושר עבודה- ייתכן ואתם זכאים לעשרות ואף מאות אלפי שקלים בתשלומי פיצויים. לכן חשוב שתקבלו ייעוץ של ערוך דין תביעות סיעוד , ייתכן שאתם אף זכאים לקצבה חודשית קבועה בשווי מצטבר של מליוני שקלים. 

אנו נסייע לכם לאתר את הגופים הביטוחיים האחראים לשלם לכם פיצויים ולפעול מולם לקבלת הכספים המגיעים לכם.

ביטוח
משרד עורכי דין

מי זכאים לפיצויים מחברת הביטוח בגין נזקי גוף?

בעלי פוליסת ביטוח

פנו עורך דין נזקי גוף, ישנם סוגים רבים של פוליסות ביטוח נזקי גוף ובהם ביטוח סיעודי, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח בריאות פרטי ועוד עורך. לכל פוליסה יש תנאים שונים בהם היא מקנה פיצויים. ביטוח סיעודי, למשל, אינו מציע פיצויים כל עוד לא הוכח חוסר יכולת להתנהל באופן עצמאי. לעומת זאת, ישנם ביטוחי בריאות המזכים בפיצוי מרגע שהתגלתה אחת מהמחלות המפורטות בפוליסה.

לקביעת פגישת
ייעוץ עם עורך דין ביטוח ללא תשלום

פציעה במקום העבודה

מרבית המעסיקים חייבים עפ”י חוק להוציא ביטוח תאונות עבודה לעובדים שלהם. ביטוח זה מכסה מגוון רחב של נזקים גופניים ונפשיים שהתרחשו בשל העבודה או במקום העבודה. לכן, תאונות ופציעות רציניות המתרחשות במקום העבודה יכולות לזכות את הנפגע בפיצויים משמעותיים, גם אם הוא מעולם לא החזיק ברשותו פוליסת ביטוח.

עורך דין
עורך דין נדל''ן

פציעה בתאונת דרכים

קבלת פיצויים בתאונות דרכים אינה פשוטה כלל ועיקר כיוון שזהות האשם בתאונה- שהיא פעמים רבות נתונה למחלוקת- משפיעה על אחריות חברות הביטוח. בנוסף, ישנם תנאים הפוטרים את חברות הביטוח מתשלום פיצויים ומחייבים את הקרבן לתבוע את האשם בתאונה באופן ישיר. 

משרד עו”ד אמיר עזר הינו משרד ותיק בעל ניסיון רב בעולמות מגוונים של החוק, כולל חוק הירושות, נדל”ן וביטוח. וייצג מקרים שונים כעורך דין מעמד אישי, עורך דין נזקי רכוש , עורך דין נזקי גוף , ליקויי בנייה ועוד.

למשרד עורכי הדין אמיר עזר ניסיון של למעלה מ-15 שנים כעורך דין ביטוח ומספר רב של ניצחונות מול חברות הביטוח. פנו עוד היום לייעוץ טלפוני חינם>>