השקעות נדל״ן באתונה

השקעות נדל"ן באתונה - להשקיע בראש שקט

אנו מספקים ליווי משפטי ועסקי מלא להשקעות נדל״ן באתונה באמצעות שיתוף פעולה עם עו”ד מנשה סלומון- עו”ד ישראלי המתגורר באתונה. השירות כולל טיפול בפן החוקי, פתיחת חשבון בנק ותיק מס הכנסה באתונה, איתור נכסים, ניהול הנכס וטיפול בכל המסמכים והחוזים החוקיים הכרוכים בכך.

השקעות נדל”ן הן סוג ההשקעות האהוד על המשקיע הישראלי הממוצע. השילוב בין הכנסה חודשית קבועה לנכס מוצק בעל שווי עולה נוגע באיזשהו מקום בחרדת היהודי הנודד שלנו ומרגיע אותו. 

אולם שוק הנדל”ן הישראלי אינו מקום חברותי למשקיעים. שילוב של מיסוי גבוה להרתעת והרחקת משקיעים מהשוק הרותח ומחירים שייתכן ומשקפים מצב בועה גורמים לרבים לברוח אל ידידתנו מצפון- יוון.

קניית דירה באתונה

האם כדאי להשקיע באתונה?

אתונה, עיר הבירה של יוון, היא בית לקרוב לארבעה מיליון תושבים ומכילה כמה מאטרקציות התיירות האייקוניות בעולם כמו  האקרופוליס, הפרתינון ונמל עם שיוטים קבועים לאיי יוון המרהיבים. מאז 2008, יוון סובלת ממשבר כלכלי חריף ממנו היא החלה להתאושש רק בשנים האחרונות. 

כדי לצאת מהקריסה, יוון שינתה את חוקי המס שלה והקלה על משקיעים זרים להשקיע בנדל”ן יווני. התוצאות לא איחרו לבוא, ושוק הנדל”ן ביוון נהנה מפריחה מחודשת וזינוק מטאור במחירי הדיור, במיוחד הודות להשקעה נרחבת ב-Airbnb. תנאי המס המיטיבים והמגמה החיובית בה היה שוק הדיור והנכסים ביוון לפני משבר הקורונה מהווים איתות חיובי למשקיעים המחפשים הזדמנות השקעה סולידית.

לקביעת פגישת
ייעוץ ללא תשלום

השקעה בליווי עו"ד מומחה בארץ ובחו"ל

משרד עו”ד אמיר עזר מקיים שיתוף פעולה עם עורך דין ישראלי המתגורר באתונה ע”מ לקבל אינדיקטורים בזמן אמת על המתרחש בשוק הנדל”ן באתונה. משבר 2020 מהווה הזדמנות פז עבור משקיעים בעלי אמצעים המעוניינים לקנות נכסים בעיצומו של משבר כלכלי, כאשר המוכרים והיזמים זקוקים נואשות למזומן ומוכנים למכור את נכסיהם במחירים משתלמים.

אנו נסייע לכם בכל ההליכים החוקים והבירוקרטיים ביוון, כולל פתיחת תיק, תשלום מיסים ואפילו מציאת חברה לניהול ואחזקת מבנים. השקעה ביוון היא השקעה שהראתה החזרי השקעה יפים מאוד בשנים האחרונות ואנו מזמינים אתכם להצטרף אל ההצלחה.

לקבלת פרטים נוספים על השקעת נדל”ן באתונה, פנו עוד היום לשיחת ייעוץ חינם >>

השקעות נדל״ן באתונה

טיפים לקניית דירות להשקעה בחו"ל

אנו מספקים ליווי משפטי ועסקי מלא להשקעה בנכסים באתונה באמצעות שיתוף פעולה עם עו”ד מנשה סלומון- עו”ד ישראלי המתגורר באתונה. השירות כולל טיפול בפן החוקי, פתיחת חשבון בנק ותיק מס הכנסה באתונה, איתור נכסים, ניהול הנכס וטיפול בכל המסמכים והחוזים החוקיים הכרוכים בכך.

01
השקיעו קרוב לבית
02
מניעת כפל מס
03
השקעה במקומות מתויירים
04
חברת ניהול אמינה
05
עורך דין טוב
01

השקיעו קרוב לבית

משקיעים ישראלים אוהבים להסתכל רחוק רחוק, אל אמריקה, אוסטרליה ואסיה. הלוקיישנים הנוצצים מעוורים את עיניהם למס הלא כתוב של השקעה בחו”ל: מס טיסה.

אמנם לא צריך לטוס יותר מכמה פעמים כדי לקנות דירה בחו”ל, אבל חשוב לשקלל את הוצאות הטיסה כחלק מהוצאות ההשקעה. טיסה ליעד נדרשת לשם בדיקת הנכסים, פתיחת חשבון בנק ותיק מס הכנסה במדינת היעד ובעת מכירה. כדי לצמצם את “מס הטיסה” למינימום, ביחרו יעד השקעת נדל״ן ביוון או קפריסין.

02

מניעת כפל מס

כפל מס זו המפלצת שזוללת את חלק הארי מהרווחים בהשקעה בחו”ל. כאשר בוחרים מדינה לקניית דירות להשקעה בחו”ל, חשוב לשים לב שלמדינה זו- בדומה ליוון- יש הסכם למניעת כפל מס עם ישראל, אחרת המס עלול לאכול לכם את כל הרווחים. 

מי שלא בודק שיש אמנה למניעת כפל מס בין ישראל לבין המדינה בה הוא משקיע עלול לשלם על טעות זו ביוקר. תארו לעצמכם שאתם משקיעים במדינה שלא חתמה עם ישראל על הסכם למניעת כפל מס, בה יש מס שבח בגובה 25%. יחד עם מס השבח של 25% בישראל, אתם תאלצו לשלם מחצית מהרווח בגין מכירת הדירה.

03

השקעה במקומות מתויירים

בעידן ה-Airbnb, הכוח הדוחף בעוצמה את עליית מחירי הדיור והשכירות הם התיירים המשתמשים בדירות Airbnb, גורמים למחסור בשוק הדירות למגורים ודופים את המחירים למעלה. 

עליית מחירי הדירות והשכירות היא הגורם העיקרי לאחוזי הרווח הגבוהים שאתם עתידים להנות מהם בקניית דירות להשקעה בחו”ל. ביחרו עיר מתויירת, עם אטרקציות מושכות לתיירים ואתרים היסטוריים כמו רומא או אתונה להבטחת אחוזי רווח גבוהים.

לקביעת פגישת
ייעוץ ללא תשלום

04

חברת ניהול אמינה

אתם לא תעברו לחו”ל כדי לנהל את הנכסים שלכם, ולכן חשוב שתבחרו חברת ניהול טובה. כאשר אתם בוחרים חברת ניהול, הקפידו לבדוק שחברת הניהול אמינה, שקופה ומספקת תוצאות טובות ללקוחות שלה.

חברת ניהול טובה יכולה להיות ההבדל בין השקעה מוצלחת לבין פלופ רציני.

05

עורך דין טוב

משקיעים רבים מתייחסים אל בחירת עורך דין לליווי קניית דירות להשקעה בחו”ל כאל בחירה חסרת חשיבות. אולם האמת היא שעורך דין לליווי קניית דירות להשקעה בחו”ל הוא הרבה מעבר לחותמת גומי. חשוב מאוד למצוא עו”ד הדובר את שפת המקום, בעל ניסיון והבנה בנדל”ן שאתם מרגישים אליו חיבור אישי .

עורך דין טוב ייגן עליכם מפני סעיפי חוזה מכר בעייתיים או לא הוגנים, ויטפל בכל הבירוקרטיה שלכם על הצד הטוב ביותר כדי להבטיח מינימום חבות מס ומקסימום רווח.

לקבלת פרטים על השקעה, פנו עוד היום לשיחת ייעוץ חינם >>

השקעה באתונה

אנו מספקים ליווי משפטי ועסקי מלא להשקעה באתונה באמצעות שיתוף פעולה עם עו”ד מנשה סלומון- עו”ד ישראלי המתגורר באתונה. השירות כולל טיפול בפן החוקי, פתיחת חשבון בנק ותיק מס הכנסה באתונה, איתור נכסים, ניהול הנכס וטיפול בכל המסמכים והחוזים החוקיים הכרוכים בכך.

השקעה באתונה - האם זה באמת משתלם?

אתונה. עיר הדמוקרטיה, האמנות והפילוסופיה חוותה הידרדרות קשה בעקבות המשבר הכלכלי שריסק את הכלכלה היוונית ב-2009. העיר, בה גרים כמעט שליש מתושבי יוון, חוותה ירידה במדדים רבים: איכות חיי התושבים נפלה, כמו גם ההכנסה לנפש. ירידה באמון הבנקים הובילה למחסור במשכנתאות ביוון כולה ולקיפאון ארוך שנים בשוק הדיור, שחווה צניחה עצומה במחירים בין 2009 ל-2013.

אולם החל מ-2013, מחירי הדיור החלו אט אט לעלות עד אשר ב-2018, מחירי הדיור חצו לבסוף את רף המחיר של מחירי הדיור ב-2008. מאז ועד היום, מחירי הדיור ממשיכים לעלות בקצב יציב.

נכסים ביוון
עורך דין

נכס מניב - בלי מאמץ

העלייה הקבועה במחירי הדיור באתונה נעוצה בשני סיבות עיקריות: הטבות מס לעידוד השקעה זרה, והפופולריות העצומה של אתונה כיעד תיירותי. תיירים מכל העולם נהנים לבקר באקרופוליס, לצאת לשייט קסום בין האיים ולחזור לדרינק באחת הטברנות הציוריות בעיר העתיקה.

העיר המרהיבה והציורית הפכה למוקד למשקיעי Airbnb שקונים בתים במטרה להשכיר לתיירים שבאים לבקר. הממשלה היוונית, שהיתה נחושה לשקם את הכלכלה היוונית, הורידה מיסים ודאגה למס קנייה נמוך (כ-3.9 אחוז לעומת כ-8% בארץ), מס שבח בשיעור 0 (כן, משקיעים לא משלמים מס שבח ביוון) ומס קבוע של 15% בלבד על הכנסות משכירות.

השקעה באתונה - דווקא עכשיו?

שנת 2020 היא השנה המושלמת להשקעה באתונה.

המשבר הכלכלי וסגירת יוון ל-90% מהתיירים גרמו להאטה משמעותית בשוק הדיור. משקיעים ותושבים שהסתמכו על ההכנסות מ-2020 נאלצים להיפטר מהנכסים המניבים בידם וזה מאפשר למאתרים שלנו למצוא נכסים מושלמים להשקעה באתונה- במחירי רצפה.

מכיוון ששוק הדיור וה-Airbnb ביוון מסתמך בעיקר על תיירות, ניתן לחזות כי עם חלוף הקורונה, מחירי הדיור ישובו למחירם הקודם. כמו כל משבר כלכלי, מי שיש בידו יתרות מזומנים בד”כ נהנה מהחזר השקעה מהיר לאחר חלוף המשבר הכלכלי. אם אתם מעוניינים לשמוע על הזדמנויות השקעה באתונה ולקבל פרטים על דירות להשקעה – פנו עוד היום להתייעצות עם אמיר עזר עורך דין נזקי רכוש.

נזקי גוף