דירות להשקעה באתונה

קניית דירה באתונה

עורכי הדין של אמיר עזר מספקים ליווי משפטי ועסקי מלא להשקעה באתונה באמצעות שיתוף פעולה עם עו”ד מנשה סלומון- עו”ד ישראלי המתגורר באתונה. השירות כולל טיפול בפן החוקי, פתיחת חשבון בנק ותיק מס הכנסה באתונה, איתור נכסים, ניהול הנכס וטיפול בכל המסמכים והחוזים החוקיים הכרוכים בכך.

קניית דירה באתונה בקלות ובמהירות

מתעניינים בקניית נכס ביוון או דירה באתונה ? כל הפרטים על קניית דירה באתונה בכתבה הבאה:

קניית דירה באתונה נהייתה יעד ההשקעה המועדף על משקיעים ישראלים מכמה סיבות:

מיסוי נמוך

בעקבות המשבר הכלכלי של 2009, הבינה הממשלה היוונית שעליה למשוך משקיעי חוץ כדי להחיות את שוק הדיור היווני המקרטע. כדי למשוך את המשקיעים, דאגה יוון למיסוי פשוט ושטוח המקל על קניית דירה באתונה. 

כיום, יוון ממסה משקיעים תושבי חוץ במס רכישה בגובה 3.9% בלבד (לשם השוואה, ישראל ממסה תושבי חוץ בשיעור הנע בין 8%-10%). בנוסף, יוון כלל אינה ממסה רווח ממכירת דירה (לעומת מס שבח בגובה 25%(!) בישראל), והמס על ההכנסות בגין שכירות הוא גם שטוח ועומד על 15%.

הסכם מס יוון- ישראל

יוון וישראל חתמו ביניהם על הסכם למניעת כפל מס בין המדינות. המשמעות היא שבקניית דירה באתונה, לא תיאלצו לשלם מיסים בישראל. זהו יתרון משמעותי הן על פני מדינות אחרות להשקעה שם תאלצו לשלם כפל מס.

מוקד תיירות

גם בתקופות הקשות ביותר של הכלכלה היוונית, אתונה תמיד היתה אבן שואבת עבור תיירים מרחבי העולם שרצו לבקר את ערש תרבות המערב. המבנים העתיקים היפהפיים, עיר החוף הציורית ומגוון האטרקציות לתיירים גורמים ליוון להישאר מתויירת ופופולרית בכל זמן. 

אפילו בזמן הקורונה, עם הסרת ההגבלות על טיסה בין מדינות, תיירים רבים פנו ליוון בתור יעד תיירותי מועדף. התיירותיות הגבוהה של העיר היפהפייה הופכת אותה למוקד אידיאלי להשקעה.

תשואה גבוהה במינימום מאמץ

חברת ניהול הבתים שאנו עובדים עימה בעלת מומחיות רבה במציאת משכירים ובשמירה על קשר חיובי עימם. החברות משתמשות בכל הטריקים והכלים העומדים לרשותם- כולל השכרה לטווח ארוך ללקוחות איכותיים והשכרות טווח קצר לתיירים במתכונת Airbnb כדי להשיג עבורכם את התשואה הגבוהה ביותר שניתן- מבלי שתצטרכו לנקוף אצבע.

ראו עוד: עורך דין ביטוח | עורך דין מעמד אישי | עורך דין תביעות ביטוח | עורך דין נזקי רכוש | עורך דין נזקי גוף 

השקעה באתונה
לקביעת פגישת
ייעוץ ללא תשלום